Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Olej na plátně, 31 x 35 cm, rámováno, signováno vpravo dole Max. Malíř krajin a vedut, architekt, žák J. Preislera a O. Blažíčka, zaměřený hlavně k malebným pražským námětům. Jeho malba vyniká pastózností. Autor viz T 2/117, Ch 8/170.